درمان زود انزالی با ژل رویال، خواص و تاثیر ژل رویال بر سلامت جنسی

درمان زود انزالی با ژل رویال یکی از روش های درمان سنتی در این مورد است. مصرف یک دوره یک ماهه از این ژل میتواند مدت زمان انزال و همچنین کیفیت اسپرم ها را به شدت بهبود ببخشد. همچنین این نکته را باید مد نظر داشت که ژل رویال به صورت فزاینده ای فروکتوز موجود در منی، تحرک اسپرم ها و تعداد آنها و همچنین سطح تستوسترون را افزایش میدهد. این موارد روی کیفیت باروری مردان تاثیر بسیار زیادی دارند.

ژل رویال یک ماده بسیار غنی از مواد غذایی است. وجود انواع پروتئین، آمینو اسید ها، لیپید ها، قند ها، ویتامین های A –C-E-D- انواع ویتامین B و ژلاتین در این ماده غذایی باعث شده که از آن به عنوان یکی از غنی ترین مواد غذایی نامبرده شود. ژل رویال باعث بروز چندین واکنش بیولوژیکی در بدن شده که همگی در جهت بهبود بدن و افزایش سلامت انجام می شوند. منبع: researchgate.net

درمان زود انزالی سنتی با ژل رویال

ژل رویال در نگاه اول به عنوان ماده غذایی زنبور ملکه شناخته می شود زنبور ملکه در برخی از مواقع توانایی تخم ریزی روزانه 2000 عدد را دارا است. زنبور ملکه در طول عمر 6 الی 7 ساله خود فقط از ژل رویال تغذیه می کند. جالب است بدانید که عمر زنبور کارگر 7 تا 8 هفته است. به همین دلیل ژل رویال تاثیر مستقیمی روی سلامت ملائکه و افزایش قدرت باروری او دارد.

درمان زود انزالی با ژل رویال
درمان زود انزالی با ژل رویال


ژل رویال با استفاده از ویتامین های خود باعث بهبود غشای اطراف سلول های اسپرم شده و در نتیجه طول عمر آنها را افزایش میدهد. همچنین هورمون های ترشح کننده را تحریک کرده و مقدار اسپرم را افزایش می دهد.
ژل رویال باید به عنوان مکمل برای درمان زود انزالی مصرف شود. ژل رویال به دلیل داشتن خاصیت های ضد میکروبی، تنظیم کننده سیستم ایمنی، ضد پیری، آنتی اکسیدان، محافظ عصبی، ضد التهابی و ضد فشار خون بوده و عملکرد سیستم ایمنی را تقویت می کنند. در نتیجه باعث کاهش استرس و اضطراب در افراد می شود. همچنین این ژل بر بسیاری از اختلالات پزشکی مانند آلزایمر، افسردگی، ناباروری، مشکلات گوارشی، پیری، کم خونی، بیماریهای مرتبط با استرس و ضعف عملکرد سیستم ایمنی تاثیر مثبت دارد.

تاثیرات ژل رویال بر سلامتی جنسی افراد

بهبود باروری در افراد بالغ

مطالعات فیزیولوژی نشان میدهد که ژل رویال میتواند در زمان باروری هورمون های افراد را تنظیم کرده و تعادل را بین آنها برقرار کند. در نتیجه فرد برای مدت زمان بیشتری قابلیت تولید مثل را خواهد داشت. طول درمان بهبود باروری با استفاده از ژل رویال حداقل 6 هفته است.

بهبود سطح هورمونی در افراد

هورمون هایی مانند تستسترون و استروژن برای تولید مثل بسیار مهم هستند. بر اساس بررسی های صورت گرفته تاثیرژل رویال همانند بهترین داروهای استروئیدی در بدن است و باعث افزایش سطح هورمون ها در بدن می شود. استفاده از ژل رویال به صورت خوراکی باعث میشود که سطح هورمون های موجود در بدن سریع تر افزایش پیدا کند. در صورت استفاده مداوم از ژل رویال برای طولانی مدت این افزایش هورمون ها از بلوغ تا سنین بالای 55 سال نیز ادامه خواهد داشت.

تاثیرات ژل رویال بر سلامتی جنسی افراد
تاثیرات ژل رویال بر سلامتی جنسی افراد

تاثیر ژل رویال بر تحرک اسپرم ها

ژل رویال به شدت باعث تحریک اسپرم ها می شود. شاخص های کیفی و کمیتی را در اسپرم ها افزایش داده و قدرت باروری آنها را به شدت بهبود می بخشد. همچنین ژل رویال باعث می شود که تحرک اسپرم ها در منی بیشتر شده و مدت زمان زنده ماندن اسپرم ها افزایش پیدا میکند.
بر اساس مطالعات انجام شده اسپرم های کم تحرک یکی از عوامل ناباروری در مردان هستند. در این صورت مصرف روزانه ژل رویال 4 ساعت قبل از انجام مقاربت می تواند تاثیر خوبی در کیفیت اسپرم ها ایجاد کند. دوره درمانی در این فرآیند حداقل 30 روزه است.

افزایش طول عمر اسپرم ها

ژل رویال همانطور که گفته شد باعث افزایش طول عمر اسپرم ها می شود. ژل رویال باعث می شود که یک لایه غشایی در دور سلول ها ایجاد شود. این لایه غشایی باعث میشود که سلول ها دیر تر از بین رفته و درنتیجه طول عمر اسپرم افزایش پیدا میکند.
اسپرم ها به شدت به دما وابسته هستند و در دمای پایین دچار یخ زدگی شده و در دمای بالا نیز آسیب می بیند. استفاده از ژل رویال قدرت تحمل اسپرم ها برای دمای پایین و دمای بالا به مقدار قابل توجهی افزایش می دهد.


ایجاد یکپارچگی غشای پلاسمایی

غشای پلاسمایی یک نیاز اساسی برای متابولیسم باروری در اسپرم ها است. عملکرد صحیح اسپرم، باعث میشود که درصد بالایی از اسپرم با یکپارچگی غشای پلاسمایی به سمت تخمک ماده برود. حال هرچه این غشای پلاسمایی کامل تر و بی نقص تر باشد عمل باروری بهتر رخ می دهد. وجود آنتی اکسیدانها و اسید آمینه ها برای بهبود این غشای پلاسمایی ضروری است. ژل رویال منبعی عالی از انواع اسید آمینه ها و آنتی اکسیدان ها است. اسیدهای آمینه مانند والین، اسید آسپارتیک، ایزولوسین، تیروزین، گلایسین، لیزین، پرولین، سیستئین و لوسین تاثیر بالایی در بهبود غشای پلاسمایی دارند. همچنین ویتامین های C و E نیز به این اسید امینه ها کمک میکنند و اثر محافظتی دارند.

بر اساس موارد گفته شده می توان گفت که ژل رویال تاثیر بسیاربالی رو کیفیت و کمیت اسپرم ها داشته با افزایش مدت زمان نعوظ و همچنین بهبود زود انزالی می تواند تاثیر مهمی در باروری اعمال کند. شما میتوانید نسبت به خرید ژل رویال طبیعی از فروشگاه های معتبر اقدام نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.