درمان بیماری قلبی با ژل رویال

درمان بیماری قلبی با ژل رویال، ژل رویال تاثیر خوبی در کاهش فشار خون داشته و به همین دلیل از قلب و سیستم گردش خون شما محافظت کند. آزمایش های مختلف نشان میدهد که پروتئین های خاص موجود در ژل رویال سلول های ماهیچه صاف را در رگ ها و شریان ها شل می کند و در نتیجه فشار خون را کاهش می دهند.

ژل رویال تاثیر مثبتی بر سطح کلسترول بالا داشته و در نتیجه خطر بیماری قلبی را کاهش دهد. پروتئین‌های خاص موجود در ژل رویال به کاهش کلسترول کمک می کنند. منبع : webmd.com

درمان بیماری قلبی با ژل رویال

ژل رویال تاثیر خوبی در کاهش فشار خون داشته و به همین دلیل از قلب و سیستم گردش خون شما محافظت کند. آزمایش های مختلف نشان میدهد که پروتئین های خاص موجود در ژل رویال سلول های ماهیچه صاف را در رگ ها و شریان ها شل می کند و در نتیجه فشار خون را کاهش می دهند.

تاثیر ژل رویال در بهبود بیماری قلبی

ژل رویال تاثیر مستقیمی کاهش استرس اکسیداتیو و التهاب آن دارد. در نتیجه کنترل قند خون و حساسیت به انسولین را بهبود می بخشد.
مطالعات متعدد و آزمایش ها نشان می دهد که افزایش حساسیت به انسولین و اثر محافظتی ظاهری را بر روی پانکراس، کبد و بافت تولید مثل با استفاده از ژل رویال امکان پذیر است. در نتیجه ژل رویال حساسیت به انسولین را افزایش داده و کنترل قند خون را بهبود می بخشد. این کار باعث میشود که افراد به بیماری های دیابت و دیگر بیماری های قلبی مبتلا نشوند.
ژل رویال تاثیر مثبتی بر کاهش استرس داشته و باعث می شود که سطوح پایین‌تری از هورمون‌های استرس ترشح شده و سیستم عصبی مرکزی شما در قوی‌تری حالت خود قرار بگیرد.

درمان بیماری قلبی با ژل رویال
درمان بیماری قلبی با ژل رویال

مقدار مصرف و دوز مصرفی برای درمان بیماری قلبی

با توجه به نوع بیماری و خطراتی که شما را تهدید می کند شما میتوانید از مقدار مشخصی دوز مصرفی برای درمان بیماری قلبی با ژل رویال استفاده کنید. برای شروع بهتر است ابتدا با آزمایشاتی مقدار کلسترول بالا، قند خون و دیگر موارد را اندازی گیری کنید. سپس برای 3 ماه با دوز مصرفی 1 گرم ژل رویال شروع کنید. بعد از سه ماه مجدد ازمایش ها را تکرار کنید. اگر کاهشی در نتیجه ها حاصل شده بود میتوانید با همین دوز روند درمان خود را ادامه دهید. اگر نتایج آزمایش های دوم بالاتر از نمونه اولیه بود باید مقدار دوز ژل رویال را افزایش دهید.

موارد منع مصرف ژل رویال

در صورتی که به عسل، بره موم، گرده گل، ژل رویال، نیش زنبور عسل و موارد این چنینی حساسیت و آلرژی دارید بهتر است از مصرف این ماده غذایی پرهیز کنید.

ژل رویال به عنوان یک داروی کمکی شناخته می شود و شما باید در طول روند درمان خود از داروی تجویز شده توسط پزشک نیز استفاده کنید. در صورتی که میخواهید از ژل رویال استفاده کنید قبل از آن حتما نظر یک فرد متخصص تغذیه را در این مورد جویا شوید.
در صورتیکه میخواهید از ژل رویال، بره موم، گرده گل و عسل استفاده کند بهتر است از فروشگاه های معتبر که برگه آزمایش را ارائه می دهند نسبت به خرید عسل طبیعی اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.