فروشگاه عسل : خرید و فروش عسل طبیعی بره موم ژل رویال گرده گل در همدان

فروش عسل طبیعی گرده گل ، ژل رویال ، بره موم و سایر محصولات ارگانیک در همدان ، ملایر ، نهاوند و تویسرکان. فروشگاه محصولات ارگانیک در همدان.


فروش و قیمت محصولات ارگانیک و طبیعی در همدان

این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای ۱۷۴۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سردسیر ایران به‌شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است.منبع

خرید عسل طبیعی در همدان

محصولات زنبور عسل مانند: بره موم ، گرده گل ، ژل رویال و عسل طبیعی به دلیل خاصیت درمانی که دارند حتما نیاز است که با تضمین کیفیت تهیه شوند. سوغات اشترانکوه دارای گواهی زنبوردار و تولید کننده عسل برتر و همچنین کشاورز برتر با ارائه محصولات آزمایش شده با تحویل درب منزل در همدان. 40 سال سابقه پرورش زنبور عسل و تهیه عسل طبیعی خود نشان دهنده توانمندی و تجربه ما در این زمینه می باشد. محصولات ما دارای شناسنامه و با تضمین کیفیت و امکان بازپرداخت وجه درصورت عدم دریافت تایید در آزمایشگاه، همچنین مهلت برای آزمایش محصولات: عسل طبیعی، ژل رویال، بره موم، گرده گل و… به فروش می رسد.

قیمت محصولات ارگانیک در همدان

قیمت عسل طبیعی ، ژل رویال ، بره موم و گرده گل و… از معیارهای مختلفی دنباله روی میکند که در مطالب اختصاصی آنها را توضیح داده ایم.

فروشگاه عسل طبیعی در همدان

برای تهیه عسل طبیعی ، بره موم ، ژل رویال و گرده گل می توانید از طریق روش های ذکرشده با ما در ارتباط باشید و محصول موردنظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید ژل رویال در همدان

با توجه به شرایط نگهداری خاص ژل رویال شما می توانید ژل رویال را به صورت سرد درب منزل خود در همدان تحویل بگیرید.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی و یا خرید محصولات می توانید از طریق کانال های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

  • سوغات اشترانکوه
  • مهر 24, 1399
  • 710 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.