درمان ناباروری با ژل رویال

درمان ناباروری با ژل رویال یکی از بهترین روش ها به عنوان درمان خانگی است . ژل رویال از زمان های بسیار قدیم به عنوان مکمل غذایی ، ضد پیری و ناباروری مورد استفاده قرار می گرفته است. مطالعات نشان داده اند ژل رویال ممکن است آثار استروژن مانند داشته باشد که می تواند به بسیاری از زنانی که از سطح استروژن پایین رنج می برند کمک کند.

ژل رویال به عنوان یک مکمل غذایی برای طیف گسترده ای از مشکلات استفاده شده است که یکی از این موارد، تقویت باروری است. در حقیقت این ماده فقط برای تقویت باروری در مردان و زنان استفاده نشده است؛ بلکه برای سایر حوزه های سلامت تولید مثل، مثل افزایش میل جنسی نیز به کار رفته است. منبع: austinpublishinggroup.com

درمان ناباروری با ژل رویال

مصرف منظم ژله رویال با کیفیت بالا به تعادل هورمون ها کمک می کند. این امر آن را برای افرادی که از عدم تعادل هورمونی رنج می برند مفید می کند ، زیرا به شما کمک می کند از سیستم غدد درون ریز پشتیبانی کنید. همچنین ممکن است به مشکلات باروری که مربوط به عدم تعادل هورمونی است کمک کند.
نکته قابل توجه این است که ژل رویال فقط قبل از لقاح تخمک مورد کاربرد نبوده بلکه در طول و پس از حاملگی برای کمک به تعادل و نظم هورمونی نیز موثر است .

تاثیر ژل رویال بر باروری

تمامی خواص ژل رویال برای باروری محدود به افزایش اسپرم در مردان یا تنظیم هورمون در زنان نمی شود. برخی خواص این ماده شگفت انگیز مربوط به خواص غیر مستقیم آن است. با این حال ژل رویال تاثیر مثبتی رویباروری درزنان و مردان دارد. این تاثیر در حالت های مختلف خود را نشان میدهد .

درمان ناباروری با ژل رویال
درمان ناباروری با ژل رویال

عملکرد و میل جنسی

مطالعات مختلفی در مورد تاثیر گذاری ژل رویال در افزایش میل جنسی، شهوت، انرژی و عملکرد جنسی هم در مردان و هم در زنان انجام گرفته است. استرس، بیماری، یا به سادگی، روند طبیعی پیری می توانند تاثیر منفی در زندگی عاطفی ما داشته باشند. ژل رویال برای قرن ها به عنوان کمک کننده ای طبیعی برای افزایش میل جنسی و داروی تقویت کننده غریزه جنسی استفاده می شده است.
یک رژیم غنی از میوه ها، فیبرها، سبزیجات، غلات و حبوبات می تواند به همکاری در میل جنسی و شهوت جنسی کمک کند. همانطور که بسیاری از تقویت کنندگان سنتی میل جنسی مانند ریشه زنجبیل، هل، میخک ها و سیر و فلفل تازه می توانند. در خط اول مکمل ها، جینسینگ و ژل رویال برای افزایش میل جنسی مورد استفاده قرار گرفته اند، به هر حال ما عموما جینسینگ را از آنجایی که می تواند تاثیرات منفی دیگری بر روی سیستم قلبی عروقی خصوصا در افراد مسن تر داشته باشد، پیشنهاد نمی کنیم. اما ژل رویال حتی برای افراد مسن نیز مناسب است.

ناتوانی جنسی

ژل رویال اثرات مثبتی بر روی ناتوانی جنسی در مردان دارد. ژل رویال می تواند به طور مثبتی بر روی غده پروستات کار کند، و همچنین سفتی مجرای پیشاب را شل کند. همیشه لازم نیست برای کمک به حل مشکل ناتوانی جنسی به مواد شیمیایی و دارویی متوسل شوید. توسط دانشمندان کره ای و چینی نشان داده شده است که محصولات طبیعی مانند ژل رویال در درمان مشکلات مرتبط با میل جنسی و باروری شامل ناتوانی جنسی موثر هستند.

دوز بهینه ژل رویال برای باروری مردان

بسیاری از مردم می پرسند دوز بهینه برای افزایش میل جنسی و توانمندی باروری چیست؟ مقدار مشخصی در این زمینه وجود ندارد. به همین دلیل برای جلوگیری از بروز مشکلات و آلرژی های ممکن، به طور کلی دوزی حدود 1000 میلی گرم در روز را پیشنهاد می کنیم. این مقدار میتواند به سادگی در قالب کپسول با استفاده از محصولی مانند کپسول 1000 میلی گرمی ژل رویال دریافت شود.

درمان تخمدان پلی کیستیک

یکی از بیماری های رایج در بین بانوان، سندرم تخمدان پلی کیستیک است. متاسفانه این بیماری به شدت در بین بانوان ایرانی رواج پیدا کرده و به عنوان یکی از دلایل اصلی بروز ناباروری در بانوان شناخته می شود. هرچند درمان خاصی برای درمان تخمدان پلی کیستیک در علم نوین وجود ندارد؛ اما طب سنتی از روش های مختلفی برای برطرف کردن این بیماری استفاده می کند.
ژل رویال یکی از بهترین مواد برای مبارزه با سندروم تخمدان پلی کیستیک است. مصرف ژل رویال اثرات فوق العاده ای بر روی این بیماری گذاشته و از این طریق باعث درمان ناباروری در بانوان می شود. به نظر می رسد کاربرد ژل رویال برای درمان این سندرم زنانه به اندازه ای واضح است که بسیاری از پزشکان نیز از این ماده برای درمان بیماری استفاده می کنند. در حال حاضر مجامع علمی معتبر دنیا در حال تحقیق برای اثبات این اثرگذاری هستند.

برطرف کردن بیماری های رحم

بیماری های مختلفی در رحم ایجاد می شود. این بیماری ها از سرطان مخاط رحم گرفته تا آندومتریوز و حتی عفونت های ساده در رحم، عاملی برای بروز ناباروری در بانوان هستند. بیماری آندومتریوز یکی از بدترین این بیماری ها است که تاثیر مستقیمی بر روی نازایی می گذارد. بیماری های التهاب لگن نیز ممکن است اثراتی را بر روی ناباروری بانوان بگذارد.
ژل رویال می تواند عفونت های درون رحم را برطرف کردن و تا جای ممکن التهاب ها را کاهش دهد. در این زمینه می توان از بره موم و عسل طبیعی نیز کمک گرفت. علاوه بر این، برخی از بیماری های خاص رحم نیز با کمک ژل رویال قابل درمان است.

افزایش کیفیت تخمک

این مشکل به ویژه در بانوان بالای 35 سال بیشتر رخ می دهد؛ کاهش کیفیت تخمک. با افزایش سن زن، عموما کیفیت تخمک کاهش پیدا می کند و به همین علت است که برخی توصیه می کنند زنان بعد از 35 سالگی باردار نشوند. با این حال در دنیای امروز که سن ازدواج به شدت رشد پیدا کرده ممکن است برخی از زوج های جوان قصد بارداری در بعد از این سنین را داشته باشند.
مصرف ژل رویال به نظر می رسد که امکان باروری در بالای 35 سال را بیشتر کرده و احتمال بروز مشکل برای جنین را کاهش می دهد. با این حال هیچ تحقیق علمی در این زمینه وجود ندارد و شما باید حتما در این زمینه با پزشک خود مشورت کنید. همچنین غربالگری پیش از زایمان در چند نوبت می تواند سلامت جنین را بررسی کند.

درمان ناباروری با ژل رویال
درمان ناباروری با ژل رویال

مصرف منظم ژل رویال

یکی از مهم ترین نکاتی که باعث اثر گذاری ژل رویال برای درمان ناباروری می شود، نظم و مداومت در مصرف است. اگر بتوانید ژل رویال را به صورت مداوم و بر اساس دستور پزشک معالج یا طبیب طب سنتی انجام دهید، خیلی زودتر نتیجه خواهید گرفت.
سعی کنید ساعات مشخصی برای مصرف ژل رویال تعیین کرده و روزانه راس ساعت کپسول یا هر نوع دیگر از انواع ژل رویال را مصرف کنید. مشخص بودن یک ساعت خاص کمک می کند تا متابولیسم بدن برای برطرف کردن مشکلات به وجود آمده تنظیم شده و روند درمان سرعت گیرد. همچنین مداومت در مصرف، به معنای مصرف هر روزه بر اساس دوز تعیین شده، یکی از نکات طلایی برای اثر گذاری ژل رویال در زمینه درمان ناباروری است. به هیچ وجه نباید زنجیره مصرف قطع شده یا به هر دلیلی فراموش گردد.

از دیگر مواد هم در کنار ژل رویال استفاده کنید

قطعا مصرف ژل رویال به تنهایی ممکن است نتواند درمان ناباروری را به خوبی به سرانجام برساند. هرچند مواد موجود در ژل رویال توانایی اثرگذاری بر روی مشکلات مختلفی که منجر به ناباروری می شوند را دارد؛ اما اگر از دیگر موادی که می توانند این خواص را تکمیل کنند استفاده کنید، روند درمان شما بهتر پیش خواهد رفت.

عسل؛ ماده ای بهشتی، دارویی زمینی

از مهمترین مواد طبیعی که می تواند به درمان ناباروری در کنار ژل رویال کمک کند، عسل است. به همین علت توصیه بسیاری از افراد این است که برای درمان بین بیماری، از عسل ژل رویال استفاده کنید. این ترکیب به نوعی معجون سلامتی برای درمان بیماری های مختلفی مثل ناباروری محسوب می شود. برای مصرف کپسول ژل رویال نیز می توانید آن را با شربت عسل میل کنید.برای خرید ژل رویال طبیعی حتما از فروشگاه های معتبر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.