استفاده عسل برای درمان زود انزالی

عسل یک داروی مناسب، ساده و ایمن برای درمان زود انزالی سنتی است. خواص موجود در عسل برای همه آشکار است. وجود انواع ویتامین ها، پروتئین ها و اکسیدان ها در عسل باعث بهبود سلامت بدن و تقویت انرژی و قوای آن می شود. تحقیقات زیادی روی عسل در خصوص تقویت قوای جنسی و درمان زود انزالی انجام شده است.

شما میتوانید به راحتی و بدون استفاده از معجون ها روزانه 2 قاشق غذاخوری عسل را میل کنید تا علاوه بر افزایش سلامت بدن خود سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و نسبت به درمان زود انزالی سنتی اقدام کنید. با استفاده ازعسل میتوانید زود انزالی خود را بهبود ببخشید. همچنین عسل میتواند در تنظیم خلق و خوی شما کمک کرده و افکار منفی و استرس و مشکلات عصبی را از شما دور کند.
عسل دارای مواد مغذی سالم، منیزیوم، ویتامین های گروه B روی و مقدار زیادی آنتی اکسیدان است. این موارد باعث افزایش انرژی در بدن شده به کاهش خستگی و ضعف کمک می کنند. همچنین روی موجود در عسل می تواند به روند بهبود درمان زود انزالی سنتی کمک کند.

درمان زود انزالی با عسل

آنتی اکسیدان های موجود در عسل باعث گشاد شدن مویرگها شده و باعث افزایش خونرسانی به آلت تناسلی می شود. در نتیجه به نعوظ کمک کرده و باعث بهبود مدت زمان انزال می شود. یکی از نکات بسیار عالی در خصوص عسل این است که می توان آن را با دیگر مواد ترکیب کرده و استفاده کرد. منبع : ohman.in

7 معجون عالی برای درمان زود انزالی با عسل

در اینجا 7 معجون عالی در خصوص ترکیب عسل با دیگر مواد برای بهبود زود انزالی را به شما معرفی می کنیم:

معجون اول: استفاده از عسل در یک لیوان آب گرم

اگر می خواهید به راحتی و بدون دردسر زود انزالی خود را بهبود ببخشید می توانید از معجون عسل و آب گرم استفاده کنید. این معجون را میتوان روزانه مصرف کنید. آب گرم و عسل دارای تمامی مواد معدنی عسل است که به راحتی وارد بدن شما شده و جذب می شود. همچنین آب گرم و عسل می تواند فشار عصبی را کاهش داده و کیفیت خلق و خوی شما را نیز بهتر کند.
استفاده از معجون آب گرم و عسل در صبح می تواند خواب آلودگی را برطرف کرده و افکار منفی را از ذهن شما پاک کند. همچنین معجون آب گرم و عسل برطرف کننده استرس است.

معجون دوم: استفاده از معجون زنجبیل و عسل برای درمان زود انزالی

معجون زنجبیل عسل را می توان یکی از محبوب ترین معون ها برای درمان زودانزالی در آقایان دانست. همچنین می توان در کنار این معجون از چای نیز استفاده کرد تا هم خستگی بدن را رفع کرد و هم انرژی بالایی وارد بدن آقایان کند. معجون زنجبیل با عسل باعث میشود که عملکرد فیزیولوژی بدن بهبود پیدا کند. برخی دردها تسکین پیدا کنند.
مواد مغذی داخل زنجبیل شامل زینک برن، چاویکول و غیره در کنار آنتی اکسیدان های موجود در عسل باعث گشاد شدن عروق شده و گردش خون را در کل بدن افزایش می دهند. همچنین گیاه زنجبیل به عنوان یک گیاه بهبود دهنده قوای جنسی در دنیا شناخته شده است.

معجون زنجبیل و عسل برای درمان زود انزالی
معجون زنجبیل و عسل برای درمان زود انزالی

نحوه استفاده از معجون زنجبیل و عسل برای درمان زود انزالی

شما به دو روش می توانید از معجون زنجبیل عسل برای درمان زود انزالی خود استفاده کنید

 • روش اول: در این روش باید زنجبیل تازه را برش داده با عسل مخلوط کنید. میتوانید زنجبیل را به تکه های کوچک تقسیم کنید و در داخل شیشه عسل قراردهید. برای هر بار استفاده می توانید دو قاشق غذاخوری عسل و زنجبیل موجود در آن را در یک لیوان آب گرم حل کرده و میل نمایید. روزانه 2 بار و به مدت 30 روز باید از این معجون میل نمایید. . حداقل باید 30 دقیقه قبل از رابطه جنسی از این معجون استفاده کنید.
 • روش دوم: در این روش حدود شما باید یک برش تازه از زنجبیل را به مدت 15 دقیقه با با 200 میلی لیتر آب جوش دم کنید تا یک دمنوش زنجبیل آماده شود. سپس به آن دو قاشق غذاخوری عسل اضافه کردن و تا زمانیکه دمنوش گرم است آن را میل کنید.

بر اساس آزمایش ها و تجربیات به دست آمده استفاده از روش دوم آسانتر است ولی روش اول تاثیردرمانی بیشتری دارد.

معجون سوم: استفاده از معجون عسل و تخم مرغ

زرده تخم مرغ یک ماده غذایی عالی است. زرده تخم مرغ سرشار از روی، ویتامین B و دیگر مواد مغذی است که می تواند برای تولید هورمون ها در بیضه ها استفاده ها شوند. همچنین تخم مرغ محرک اصلی هورمون تستسترون در بدن است که به بهبود کیفیت و کمیت اسپرم ها کمک زیادی می کند. شما میتوانید زرده تخم مرغ را با عسل میل کنید تا درمانی عالی برای زود انزالی شما باشد.

راهنمای استفاده از معجون زرده تخم مرغ و عسل برای درمان زود انزالی

2 عدد زرده تخم را در داخل یک ظرف ریخته و آن را هم بزنید تا با هم ترکیب شوند. حال مقداری عسل را به آن اضافه کرده و خیلی سریع قبل از اینکه سفت شود آن را میل نمایید. شما باید از این معجون هرروز صبح به صورت منظم استفاده کنید. می توانید آن را در صبح زود قبل از وعده صبحانه میل کند یت ا حداکثر انرژی را دریافت کنید.

معجون چهارم: استفاده از معجون شیر و عسل برای درمان زود انزالی

معجون شیر تازه و عسل به عنوان یک بمب مواد معدنی عمل می کند. این دو ماده غذایی به تنهایی سرشار از انواع مواد غذایی عالی برای بدن هستند و وقتی با هم ترکیب شوند یک معجون فوق العاده را به وجود می آورند. وجود انواع مختلف ویتامین ها، ومواد معدنی، آنتی اکسیدان ها، پروتئین ها، روی، تمامی ویتامین های گروه B منیزیم و غیره تنها بخشی از مواد عالی موجود در معجون شیر و عسل است.
معجون شیر و عسل یک معجون خوب و خوشمزه برای درمان زود انزالی است . همچنین این معجون باعث افزایش میل جنسی، افزایش انرژی بدن، افزایش کمیت و کیفیت اسپرم درمردان شده و باعث می شود که زمان انزال درمردان افزایش پیدا کند. شما باید این معجون را 30 الی 60 دقیقه قبل از رابطه جنسی میل کنید. حتی خانم ها هم می توانند از این معجون برای بهبود رابطه جنسی و تقویت قوای جسمانی خود استفاده کنند.

معجون شیر و عسل برای درمان زود انزالی
معجون شیر و عسل برای درمان زود انزالی

راهنمای استفاده از معجون شیر و عسل برای درمان زود انزالی

شیر تازه را باید گرم کنید. سپس دو قاشق عسل طبیعی را به ان اضافه کرده و خوب هم بزنید تا عسل در شیر حل شود. تا زمانی که شیر گرم است باید آن را میل کنید. این معجون را باید روزی 1 بار میل کنید. هرچه شما در مدت زمان بیشتری از این معجون استفاده کنید کیفیت اسپرم های شما بیشتر شده و سلامتی بدن شما افزایش پیدا میکند. در نتیجه می توان به صورت روزانه و مادام العمر از این معجون استفاده کرد.

معجون پنجم: استفاده از معجون چای لیمو و عسل برای درمان زود انزالی

معجون چای لیمو و عسل برای تسکین سرماخوردگی، گلودرد و کاهش سرفه استفاده می شود. اما افراد کمی هستند که از خاصیت این معجون برای درمان زود انزالی خبر دارند. لیمو در کنار عسل فواید و خاصیت های زیادی برای بهبود و افزایش سلامت فیزیولوژی بدن دارد.
لیمو منبع غنی از ویتامین C است. ویتامین C نه تنها برای ایمنی بدن مفید است بلکه دارای آنتی اکسیدان های قوی نیز است. این آنتی اکسیدان ها به همراه آنتی اکسیدان های عسل باعث میشود که رادیکال های آزاد حذف شده و در نتیجه روند کهولت سن و پیری را در سلول ها به شدت کاهش می دهند.
در خصوص معجون چای لیمو و عسل باید این نکته را اعلام کنید که شما می توانید مانند معجون شیر عسل به صورت روزانه و مادام العمر از این معجون استفاده کنید. تاثیر عسل و لیمو در درمان زود انزالی ثابت شده است. همچنین این معجون باعث افزایش سلامت بدن و تولید اسپرم های سالم و قوی می شود.

معجون چای لیمو و عسل برای درمان زود انزالی
معجون چای لیمو و عسل برای درمان زود انزالی

راهنمای استفاده از معجون چای لیمو و عسل

 • نصف لیموی تازه را آماده کنید.
 • در حدود 200 میلی لیتر آب را گرم کرده (اب جوشی که گرم شده است – میتوانید به جای ابگرم از چایی استفاده نمایید)
 • سپس اب لیمو را گرفته و ان را در داخل آب گرم ریخته و مخلوط کنید
 • به این ترکیب آب گرم و آبلیمو یک قاشق عسل طبیعی اضافه کنید
 • معجون چای لیمو و عسل را تا زمانی که گرم است باید میل کنید.
 • می توانید این معجون را به صورت روزانه میل کنید بهترین زمان برای صرف این معجون صبح زود است.

معجون ششم: استفاده از ترکیب انار و عسل برای درمان زود انزالی

انار یکی از میوه های بسیار مقوی است که حاوی مقدار زیادی ویتامین و آنتی اکسیدان است. بر اساس آزمایش های اخیر مشخص شده است که ویتامین C موجود در انار از مرکباتی مانند پرتقال و لیمو بیشتر است. همچنین انار به صورت خاصی سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی است.
معجون انار و عسل برای درمان زود انزالی یک معجون عالی است. همچنین این معجون به افزایش میل جنسی کمک کرده و باعث افزایش گردش خون در اندام های جنسی میشود.

روش استفاده از ترکیب انار و عسل برای درمان زود انزالی

 • یک عدد انار رسیده را آماده کرده و آب آن را بگیرید
 • دو قاشق عسل طبیعی را در آب انار حل کرده و به خوبی هم بزنید
 • معجون آب انار و عسل را در همان حالت میل کنید نیازی به گرم کردن و یا خنک شدن آب انار نیست (
 • شما میتوانید از این معجون به صورت روزانه استفاده کنید.

معجون هفتم: درمان زود انزالی با عسل و دارچین

گیاه دارچین یکی از موثر ترین گیاه ها برای درمان زود انزالی است. در صورتی که در کنار این گیاه از عسل طبیعی استفاده شود قدرت آن چند برابر می شود. دارچین به تنهایی دارای ترکیبات معطر و شیمیایی زیاد است. در کنار چای می توانید از آن استفاده کنید. اگرچای خود را با عسل شیرین کنید و دو ساعت قبل از مقاربت ان را میل کنید می توانید زود انزالی خود را تا مقدار مناسبی درمان کنید.


درمان زود انزالی با عسل و دارچین
درمان زود انزالی با عسل و دارچین

نکات مهم قبل از استفاده از عسل و معجون های ترکیبی با عسل

 • در روز بیش از حد مجاز عسل را مصرف نکنید. عسل به شدت ماده ای با طبع گرم بوده و باعث افزایش گرما در بدن می شود. نتیجه این گرما، یبوست، نفخ و مشکلات گوارشی است.
 • همنشین در هنگام خوردن عسل دقت کنید که نباید آن را با غذاهایی که به شدت طبع سردی دارند مانند ماهی کپور، خرچنگ و غیره میل کنید. عسل را نباید در ظروف آلومینیومی قرار دهید چرا که باعث تولید اسید اتیلیک می شود که یک اسید عالی و بسیار خورنده است.
 • افراد دیابتی باید در خوردن عسل به شکل و روشی دقت کنند. در صورتی که به بیماری دیابت مبتلا هستند باید در خصوص مصرف عسل با پزشک معالج و یک پزشک تغذیه صحبت کنید. همچنین میتوانید با مطالعه این مقاله در خصوص استفاده از عسل در زمان دیابت و تاثیر آن بر دیابت اطلاعات مناسبی را به دست بیاورید.
 • به این نکته باید توجه داشته باشید که استفاده از عسل و حتی دیگر روش ها به صورت یک عمل حمایتی برای درمان زود انزالی است. شما میتوانید در کنار ورزش و استفاده از تکنیک ها و روش های خاص در هنگام مقاربت از این مواد غذایی عالی هم استفاده کنید.
 • درمان با استفاده از مواد غذایی طبیعی نیاز به صبر و حوصله دارد. تاثیر پذیری مواد غذایی برای درمان زود انزالی در کوتاه مدت وصل نمی شود.
 • برای دریافت نتیجه بهتر باید از عسل طبیعی استفاده کنید. عسل های غیر طبیعی نه تنها خاصیت نداشته بلکه در صورت ترکیب آب مواد مغذی معرفی شده ممکن است اثرات نامطلوب را ایجاد کنند.
 • عسل را در آب جوش حل کنید. بگذارید آب کمی گرم شده و سپس عسل را در آن حل کنید. حل شدن عسل در آب جوش (آب و یا چایی با دمای بالا) باعث از بین رفتن خواص آنتی اکسیدانی آن می شود.
 • به هیچ عنوان عسل را به همراه مواد مخدر مثل کوکائین، تریاک و غیره مصرف نکنید. در این صورت عسل به عنوان سم در بدن عمل کرده و باعث ناباروری و مسمومیت شدید می شود
 • نوید
 • آبان 15, 1400
 • 390 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...